Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Зварювальні магніти StrongHandTools з вимикачами для складальних та зварювальних робіт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Магнітні кутники для зборки та зварки, що обладнані механічним вимикачем.

Завдяки вимимикачу, збирання металоконструкцій з використанням зварювальних магнітів виконується швидше, безпечніше і зручніше.

Дізнайтеся, чому вимикач значно спрощує використання зварювального магніту:

При використанні звичайних зварювальних магнітів зварювальнику постійно доводиться долати зусилля магнітного поля.
Часто, з'єднати деталі точно буває дуже важко. Ще складніше видалити звичайний зварювальний магніт з кута після того як деталі вже приварені одна до одної. Друга проблема потужних зварювальних магнітів полягає в тому, що вони постійно прилипають до металевих поверхонь і різні предмети на робочому столі також прилипають до них, зазвичай в самий незручний момент.

При використанні зварювальних магнітів StrongHand з вимикачем, встановленим в положення "Викл.", збірка виконується легко, точно і швидко, тому що Вам не потрібно долати зусилля магнітного поля в момент з'єднання деталей.

Після установки деталей в правильне положення, просто переведіть перемикач на зварювальному магніті у положення "Вкл.".
Таким чином точне збирання виконується швидко і безпечно. Після зварювання Ви зможете витягти зварювальний магніт з кута без зусиль - просто відімкніть магніт.

Завдяки вимикачу, зварювальний магніт відмінно піддається очищенню від залізної стружки і зварювальних бризок.
Для очищення переведіть вимикач в положення "Викл." і протріть поверхню зварювального магніту ганчіркою.

Зварювальні магніти Strong Hand з вимикачем зручно зберігати - до них не прилипає інший інструмент в інструментальному ящику.
Ці зварювальні магнити і доступні у двох варіантах: стандартний і посилений (Heavy Duty).

Неодимові зварювальні магніти StrongHand виробництва американської корпорації Valtra добре відомі і дуже популярні в усьому світі. Їх популярність настільки висока, що деякі відомі виробники зварювального устаткування (ви прекрасно знаєте ці марки) замовляють ці магнітні косинці на заводі компанії Valtra та клеять на них наклейки із власними логотипами.

Відмінна якість, висока надійність та довговічність зварювальних магнітів Strong Hand Tools користуються заслуженим визнанням в Україні.

Вгору