Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Зварювальні столи BuildPro з системою отворів d16 мм та слотами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Хороший зварювальний стіл має створювати зручний робочий простір для зварювальника, забезпечувати не тільки точну повторюваність зборки, але й високу швидкість попередньої збірки, прихватки і обварки виробів.

Зварювальні столи BuildPro прекрасно відповідають цим вимогам.

Модульність конструкції цих столів зварювальника дозволяє побудувати на базі стандартних компонентів зварювального столу практично будь-який стапель.

Навіть найменший зварювальний стіл можна значно збільшити в розмірі (в 2 рази) за рахунок зміни розташування монтажних плит.

Шляхом стикування зварювальних столів між собою, можна побудувати досить великий стапель для зборки великогабаритних конструкцій: мікроавтобусів, автомобілів, невеликих суден та ін.

За необхідності зварювальний стіл можна поставити на колеса. Це дозволить вільно пересувати стіл зварювальника територією цеху або гаражу.

У своєму власному виробництві оснастки для зварювальних роботів ми використовуємо один малий зварювальний стіл TMB60610, два середніх зварювальних стола TMB61210, і один великий зварювальний стіл TMB62010. Три невеликих зварювальних стола, які ми зробили своїми руками, використовуємо для складально-зварювальних робіт, що не вимагають точності.

Вгору